Kazania

Członkowie zboru

Goście

Bogdan Grala

Bogdan Grala – Zakazy

Bogdan Grala – Wieczerza Pańska

Bogdan Grala – Egoizm

Bogdan Grala – Wiara i chrzest wiary

Bogdan Grala – Dziękczynienie

Bogdan Grala – Bóg siebie samego zaprzeć się nie może

Bogdan Grala – Być złamany, a załamany

 

Piotr Rokitnicki

Piotr Rokitnicki – Cenny Czas

Piotr Rokitnicki – “Taki już jestem”

Piotr Rokitnicki – Gdy jesteśmy zawiedzeni

Piotr Rokitnicki – Wstawiennictwo

Piotr Rokitnicki – Zycie w Mocy

Piotr Rokitnicki – Planowanie

Piotr Rokitnicki – Zimowisko Ewangelizacja

Piotr Rokitnicki – Zaufaj Bogu

Piotr Rokitnicki – Ponowne przyjście

Piotr Rokitnicki – Wierzyć w coś czego nie znasz

Piotr Rokitnicki – Ułomność naszych osądów

Piotr Rokiticki – Co robisz z tym zbawieniem

Piotr Rokitnicki – Dziedzictwo w Bogu

Piotr Rokitnicki – Przebaczenie

Piotr Rokietnicki – Być jak dzieci

Henryk Kuśmierz

Henryk Kuśmierz -Kazanie Niedzielne

Heniu Kuśmierz – Źli Doradcy

Heniu Kuśmierz – Serce Człowieka (2011-11-06)

Heniu Kuśmierz – Strach

 

Jerzy Górka

Jerzy Górka – Sinusoida Życia

Jerzy Górka – Całkowita czystość

 

Rafał Kubiński

Rafal Kubunski – Wejdźmy na Górę Pana

 

Radek Potocki

Radek Potocki – To co najważniejsze!

 

Ania Baranowska

Ania Baranowska – Predestynacja

 

Marek Kamiński

Marek Kamiński – Puste naczynia

Marek Kamiński – Bóg nie przerywa swojego dzieła

Marek Kamiński – O Bożej obecności

Marek Kamiński – Różnica między chlebem, a okruchami

Leszek Mocha

konf.”Płomień Ducha” – sesja1

konf.”Płomień Ducha” – sesja3

Stanisław Cieślar

konf.”Płomień Ducha” – sesja2

Darek Spławski

Darek Spławski – Ewangelizacja (2012-11-18)

Darek Spławski – Ewangelizacja (2012-11-17)

Darek Spławski cz. 1 “Siłownia 2011″

Darek Spławski cz. 2 “Siłownia 2011″

Darek Spławski cz. 3 “Siłownia 2011″

Darek Spławski cz. 4 “Siłownia 2011″

Darek Spławski cz. 5 “Siłownia 2011″

Ryszard Amielko

Ryszard Amielko – Sumienie

Leszek ‘Korzeń’ Korzeniecki

Leszek ‘Korzeń’ Korzeniecki – Głód starej natury

Sangyee Nam

Sangyee Nam – 1. sesja – sobota, 7.11.15

Sangyee Nam – 2. sesja – sobota, 7.11.15

Sangyee Nam – 3. sesja – niedziela, 8.11.15

Joshua John

Joshua John – niedziela

Joshua John – czwartek

T Wayne Daniel

T Wayne Daniel – Uwielbienie

Stefan Kuśnierz

Stefan Kuśnierz – Ewangelia

Stefan Kuśnierz – Abyście wytrwali

Jacek Gromadzki

Jacek Gromadzki – Nie żyjesz dla siebie

Jacek Gromadzki – Boże prowadzenie

Jacek Gromadzki – Miłość Boga

Ashfaq Samuel Gill

Pastor Ashfaq Samuel Gill

Noel Malik

Noel Malik – Prześladowanie chrześcijan w Pakistanie

Leslie Burke

Leslie Burke

Adam Senska

Adam Senska – Determinacja (2014-03)

Artur Ceroński

Artur Ceroński

Kazimierz Barczuk

Kazimierz Barczuk cz 2

Kazimierz Barczuk cz 1

Hubert Maciejewicz

Hubert Maciejewicz – Bycie Bożym Mężczyzną

Mieczysław Czajko

Mieczysław Czajko (2012-11-10)

Marian Rogowski

Marian Rogowski (2012-01-22)

Kazimierz Barczuk

Kazimierz Barczuk – cz 1

Kazimierz Barczuk – cz 2

Dawid Rokitnicki

Dawid Rokitnicki – Postawa rycerza

Dawid Jastrzębski

Dawid Jastrzębski – Radość

Andrzej Luber

Andrzej Luber – Ewangelia Jana

Andrzej Luber – Jozue

Piotr Lorek

Piotr Lorek – Powołanie Mojżesza

dr Sławomir Torbus

Ew. Łukasza 15